Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Vaněk

Nabídka ubytování ve Velkých Losinách nedaleko města Šumperk v CHKO Jeseníky. Penzion o kapacitě 23 lůžek. K dispozici je uzamykatelné parkoviště, bar, sauna, masáže, hřiště na tenis a volejbal.
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk
Penzion Vaněk

Služby

Nabízíme služby:Penzion VANĚK je rodinný penzion s kapacitou 23 pevných lůžek. Nachází se v klidném prostředí blízko lesa v sousedství zámku Velké Losiny. Je řešen jako bezbariérový a jeden z pokojů je určen pro tělesně postižené osoby. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samostatné WC, balkon, TV se SAT příjmem, lednici, rychlovarnou konvici a telefon. V baru penzionu se zdarma můžete s vlastním notebookem připojit k internetu pomocí WiFi. Na pokoji je možnost si připravit snídani, k dispozici je základní nádobí (sklenice, hrnky, talíře a příbory). Pro ohřátí pokrmů je přístupná mikrovlnná trouba. Pokoj není uzpůsoben k přípravě vařených jídel. Za poplatek můžete utužit své zdraví v sauně s bazénkem nebo si odpočinout při masážích prováděných paní masérkou přímo na pokojích. Nově vybudované hřiště na tenis, volejbal, nohejbal a další sporty je pouze pro hosty zdarma. V místnosti k tomu určené si můžete zahrát stolní tenis nebo šipky. V recepci k zdarma zapůjčení sportovní potřeby: fotbalový a volejbalový míč, míče a pálky na soft tenis a badminton. Tenisové rakety a míče jsou za poplatek. V zahradě penzionu si můžete posedět u menšího rybníku s chovem ryb nebo si zahrát ruské kuželky. Posezení u ohniště nebo venkovního krbu můžete spojit s grilováním na grilu. Budete-li mít s sebou horská kola, lyže atd. zdarma Vám je uschováme. Parkování vozidel u penzionu je bezplatné. K dispozici jsou dvě parkoviště, z nichž jedno je uzamykatelné.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Veřejný telefon, Bar, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Sauna, Víceúčelové hřiště, Tenisové kurty, Stolní tenis, Půjčovna kol, Jízdárna, Zvířata akceptována, Uzavřené parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup
Doplňkové služby:Snídaně, Masáže, rehabilitace, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load