Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel U Šuterů

Hotel U Šuterů je malý útulný hotel, situovaný v historickém centru Prahy, přibližně 100 metrů od Václavského náměstí a je tedy výborným výchozím bodem pro procházky nádherným centrem Prahy.
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů
Hotel U Šuterů

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Hotel Garni U Sv.Jana*** nabízí jedinečnou příležitost romantického ubytování s nádechem mystiky v budově bývalé fary kostela Sv.Jana Na Skalce. Budova byla postavena architektem A.Wiehlem v roce 1902 a je situována pod kostelem. Hotel je zasazen uprostřed starodávné zahrady v docházkové vzdálenosti do historického centra města, v blízkosti tramvajové zastávky i zastávky metra. V blízkosti hotelu se nachází známý Faustův dům, který je znám díky staré pražské pohádce a básni J.W.Goetha o Dr. Faustovi a Mefistotelovi. Hotel byl otevřen 1.8.2003 po citlivé rekonstrukci a nabízí ubytování ve 14 pokojích s kapacitou až 45 osob. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou. Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně a hosté zde mohou využít hotelový safe, fax nebo přístup na internet (hotel je pokryt sítí wifi). Je zde také možnost zapůjčení žehličky a žehlícího prkna, stejně jako deštníku. Recepce ochotně poskytuje informace o kulturních představeních a výletech s možností zakoupení lístku. Hotel nabízí také možnost parkování v zamčené zahradě kostela, pro maximálně 3 automobily nebo je možné využít blízkých Václavských garáží, které se nacházejí cca 300 metrů od hotelu.
Provoz od-do:non stop
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Počítač s internetem k dispozici , Fax k dipozici, Uzavřené parkoviště, Garáž
Doplňkové služby:Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load