Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Maria

Hotel Maria v centru Ostravy nabízí ubytování v nově rekonstruovaných jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 40 pokojů s vlastním sociálním zařízením. K dispozici restaurace, hotelové wellness centrum, parkoviště, školící místností, prostor pro oslavy.
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria
Hotel Maria

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 11:00 hodin
Nabízíme služby:Vybavení pokojů: vlastním sociální zařízení, telefon, kabelová televize, automatický protipožární systém, internetové připojení. K dispozici je také bezbariérový pokoj. Parkoviště, hotelová domácí cukrárna, restaurace. Hotel disponuje třemi salónky o kapacitě 40, 12 a 15 míst s patřičným vybavením. Hotelové Wellness centrum nabízí finskou a aromatickou parní saunu, perličkovou koupel, bahenní, bylinné a uhličité lázně, rašelinové zábaly, částečné i celkové masáže prováděné zkušeným ruským lékařem, masáž lávovými kameny.
Poloha:Hotel se nalézá v centru města Ostrava.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Internet v objektu, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Sauna, Zvířata akceptována, Uzavřené parkoviště, Garáž, Bezbariérový přístup, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load