Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hledej ubytování - Ubytování, hotely, lázeňské pobyty

 

Lázně Dudince, celosvětově proslulé složením svých léčivých pramenů, slouží svému účelu již stovky let. Jejich poloha má velkou výpovědní hodnotu o vhodných klimatických podmínkách – Dudince najdete v úrodném kraji jižního Slovenska, nedaleko hranic s Maďarskem. Patří tak mezi nejteplejší lázeňské místo na Slovensku. Vysoký obsah kysličníku a sirovodíku v místních léčivých pramenech má pro lidský organismus obrovský význam, a to především při léčbě:

  • · pohybového ústrojí
  • · revmatických onemocnění
  • · onemocnění srdce a cév
  • · pooperačních stavů
Lázně Dudince využívají svých znalostí vycházející z mnohaletých tradic, avšak zároveň ctí moderní postupy léčby. Díky tomu můžete mimo klasických lázeňských procedur využit pro regeneraci organismu také wellness centrum Wellnea, kde jsou pro vaši lepší kondici zabezpečeny masážní služby, whirpool, saunový svět, solárium, vířivý bazén a odpočívat v relaxační zóně. Pro aktivní trávení času je pro zájemce k dispozici bohatě vybavené sportovní a fitness centrum a pro ty, kdo touží ochutnat tu pravou exotiku, nezaměnitelné originální thajské masáže.

A jak doporučujeme v Lázních Dudince trávit večery? No přece u skleničky lahodného vína z některého z místních vinných sklípků.

load