Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hledej ubytování - Ubytování, hotely, lázeňské pobyty

 

Lázně Jeseník – místo, kde voda léčí a uzdravuje. Již téměř 200 let patří vodoléčba, Jeseníky a Vinzenz Priessnitz k pojmům, které v lázeňství skutečně něco znamenají. Nejen díky celosvětově vyhlášeným léčebným metodám, ale také pro unikátní mikroklima jsou Priessnitzovy lázně Jeseník vhodné k léčbě psychických, pohybových, oběhových a dermatologických obtíží.

Okolní krása Rychlebských hor umocňuje tak důležitou filosofii léčby v Lázních Jeseník, kterou je návrat člověka k přírodě. Lázeňský areál je citlivě umístěn do krajiny a nabízí jedinečný výhled na hřebeny Hrubého Jeseníku. Také volný čas prožijete plnohodnotně – lázně pořádají pravidelně koncerty, divadelní a taneční večery. Léčebný či regenerační pobyt můžete podpořit vhodnou pohybovou aktivitou a využít tenisové kurty, půjčovnu kol, minigolf, bazén a mnohé další.

Ať již zvolíte léčbu tradičními lázeňskými metodami, či spíše využijete nabídky wellness programů a relaxačních terapií, v Lázních Jeseník zcela jistě uzdravíte nejen svoje tělo, ale i mysl.

load