Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hledej ubytování - Ubytování, hotely, lázeňské pobyty

 

Lázně Třeboň v jižních Čechách jsou známé nejenom dlouholetou tradicí rybníkářství nebo množstvím historických památek, ale zejména obrovskými zdroji zázračné léčivé slatiny.Blahodárný vliv tohoto léčebného zdroje oceňovali již naši předkové. Díky pozitivnímu vlivu rašeliny na lidské zdraví také vznikl v roce 1883 první lázeňský dům v Třeboni, Bertiny Lázně.

Lázně Třeboň patří k nejvýznamnějším lázeňským městům v České republice. Lázeňské pobyty, pobyty pro seniory či wellness pobyty vyhledávají ročně tisíce lázeňských hostů. Ať již kvůli lákavým slatinným koupelím, nebo pro množství dalších léčebných procedur, doporučujeme pobyt v třeboňských lázních ideálně pro ty, kteří trpí nemocemi:

  • pohybového aparátu
  • revmatismem
  • artritidou
  • poúrazovými stavy a bolestmi páteře a kloubů
  • osteoporózou
  • Bechtěrevovou nemocí

Lázních Třeboň vás budou hýčkat, využijte nabídky lázeňských pobytů v Lázních Berta či Aurora. Potřebuje váš organismus spíše relaxaci či regeneraci? I tomto ohledu v Třeboni rozhodně nezaspali. Široké spektrum služeb nabízí místní wellness hotely. Wellness pobyty s nádechem romantiky a květinovou restaurací si můžete užít v hotelu Romantick, komfortní ubytování s vlastním wellness třeba v Garni hotelu Třeboň, který sousedí s lázněmi Aurora. V samém centru dění se ocitnete při pobytu ve wellness hotelu Zlatá Hvězda, jehož poloha přímo na náměstí vás vtáhne do "víru velkoměsta". Při aktivní rodinné dovolené se o vás rádi postarají v penzionu Oregano. A pokud nejvíce oceníte vysoce proklientský přístup a rodinnou atmosféru, navštivte penzion Admiral.

Stále jste si nevybrali? Nevadí, naše nabídka ubytování v Třeboni je ještě pestřejší. Třeba rádi vyzkoušíte některý z apartmánů nebo dalších penzionů, které s námi můžete navštívit.


load