Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hledej ubytování - Ubytování, hotely, lázeňské pobyty

 

Poděbrady – půvabné lázně skryté v zeleni okolních parků. Lázně Poděbrady jsou ideálním místem pro všechny věkové skupiny. V klidné, polabské nížině, historickém lázeňském centru a při soustavném hýčkání zkušeného personálu znovuobjeví své zdraví skutečně každý.

Lázně Poděbrady dopřejí vám i vašim blízkým chvíle plné pohody a relaxace. Vychutnáte si zde wellness pobyty, wellness procedury a masáže, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Také rozmanitá nabídka týdenních pobytů a pobytů pro seniory zaručuje, že zdejší lázně osloví i vás. Lázně Poděbrady díky své stoleté tradici plně využívají unikátních účinků léčivého zdroje minerální vody a přispívají tak k léčbě těchto nemocí:

  • onemocnění oběhového systému
  • nemoci z poruch výměny látkové
  • nemoci pohybového aparátu
  • nemoci onkologické

Také kulturní vyžití nabízí v Poděbradech bohaté, můžete zavítat například do Galerie Ludvíka Kuby, lázeňské knihovny nebo vybírat z mnoha hudebních pořadů, koncertů, plesů či divadelních představení.

Přijeďte se i vy osvěžit do Poděbrad! Aktivní dovolená nebo léčebný pobyt v lázních, to je přesně to, co v Lázních Poděbrady s jistotou naleznete. 

load