Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Recenze našich klientů

 

23.1.2013

Dobrý den,

byli jsme s manželem od Vás v Bertiných lázních, a chtěla jsem Vám poděkovat za krásný pobyt a vůbec všechno se nám líbilo. A ta cena byla také velice příznivá. Prostě Vás budeme doporučovat známým. Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem M. Závorová

6.9.2012

Dobrý den,

pane Machulko, jak jsem slíbila tak Vám píši ohledně spokojenosti v Jáchymově. Opravdu vše bylo podle našich představ, ba i dokonce jej převyšovalo. Ve všem se nám snažili vyjít vstříc. Masáž opravdu byla thajská olejová o jejíž výměnu jste pro nás usiloval. Proto Vám ještě jednou ze srdce děkuji. Díky Vám, jsme prožili luxusní zážitek podle našuich představ. Proto Vaši agenturu příště určitě využijeme a taktéž Vás budu doporučovat svým známým.Ještě dnes se musím smát našim telefonickým rozhovorům. Dnes již v klidu, neboť vše klaplo. Ještě jednou děkuji,  S pozdravem Bábíkovi

21.10.2012

Pane Machulko, předem bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování pobytu v LÁZNÍCH KARLOVA STUDÁNKA, Pobyt a služby hodnotíme na Výbornou !!! S pozdravem Pospíšil František s manželkou Zábřeh na Moravě.

21. 11.2011

Pane Machulko, jsem naprosto nadšena s vaším jednáním, vůbec jsem nedoufala, že se budete mou stížností zaobírat. Prostě s takovým  přístupem ke klientům jsem se snad ještě nesetkala.Vašich služeb určitě v budoucnu využijem, již plánujeme pobyt opět v Třeboni. Ještě jednou děkuji.
Kavalová


4. 11. 2011

Tímto Vám děkujeme za příjemný pobyt v Mariánských Lázních v LD Vltava- Berounka, zprostředkovaný Vaší agenturou. Byli jsme velmi spokojeni a s důvěrou se na Vás někdy opět obrátíme.
Věra a Jiří Klugerovi

6. 10. 2011

Dobrý den,
pobyt v Auroře jsme absolvovali v pohodě a plné spokojenosti a zvláště také s překrásným počasím. Děkujeme za Vaše služby,  rezervaci a snad někdy zase příště. Pokud navážete kontakt s Poděbrady hotelem Felicitas dejte prosím vědět.
Zdraví Jedlička.

20. 9. 2011

Děkuji za voucher a ochotné jednání, mějte krásné dny.  Š. Marková

22. 8. 2011
 
Dobrý den,
 
ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování dovolené v termálním koupališti Bešeňová. Přiznávám, že jsem odjížděla s obavami, zda je možné, aby mě někdo neokradl a jsem velmi mile překvapena, jak fungujete. Jediná chvilka nejistoty byla ve chvíli, kdy na voucheru nebylo napsáno, že máme hrazenou i polopenzi, ale během dvou minut  si paní vše zjistila a nenastala žádná komplikace.
 
Ještě jednou Vám děkuji a jistě využiju vašich služeb i při příští dovolené.
 
Hana Kunhartová
 

27.03.2010

Dobrý den,

se službami serveru hledej ubytovani.cz mám dobrou zkušenost a všem bych ji doporučila. Využila jsem ji 3x pro pobyt ve slovenské Bešeňové. Důležité pro mě je, že jsem vše (včetně zamluvení pobytu i plateb) vyřídila obratem přes internet. Komunikace probíhá opravdu bez prodlev a to je pro mě dost podstatné a byla mi navíc poskytnuta  5% sleva.

Michaela Orlíková

23.06.2009

Dobrý den, chtěl bych všem doporučit služby serveru www.hledej-ubytovani.cz Výborný servis, s platbou nebyl problém, vše sedělo a ještě jsem dostal slevu. L.Chadima, Beroun

 

04.09.2009

Zdravím všechny, všechno proběhlo jak má, cena výborná, servis serveru zcela v pořádku. Rezervoval jsem pobyt v lázních Jeseník. Martin Kotouč, Praha

 

20.10.2010

Děkuji pane Machulka ,

vaše služby jsou skutečně na velmi dobré úrovni a že už nějaké zkušenosti mám. V případě  zajištění naší dovolené si dovolím znovu se na Vás obrátit.

Hezký den Moudrá

 

06.08.2011

Dobrý den pane Machulka,moc Vám děkujeme za zprostředkování letošní dovolené v Jižních Čechách v penzionu Štilec, vše proběhlo v naprostém pořádku. Určitě zase využijeme Vašich služeb… S pozdravem Klokanová K. s  rodinou

 

load