Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz
Nevíte, jak nejlépe udělat radost svým blízkým? Rádi byste potěšili své rodiče nebo partnery něčím originálním? Chcete odměnit své zaměstnance neobvyklým způsobem? Máme pro Vás řešení! Využijte naší nabídky DÁRKOVÝCH POUKAZŮ. Server www.hledej-ubytovani.cz připravil několik variant dárkových poukazů, kterými zaručeně potěšíte každého.
 

DÁRKOVÝ POUKAZ NOMINÁLNÍ HODNOTY

Máte možnost využít dárkového poukazu ve Vámi zvolené nominální hodnotě, přitom více poukazů různé hodnoty lze vzájemně kombinovat. Obdarovaný samozřejmě může při výběru pobytu překročit limit poukazu a částku doplatit. Tuto variantu s oblibou využívají firmy pro své zaměstnance. Dárkový poukaz nominální hodnoty si můžete objednat kliknutím na upoutávku Dárkové poukazy na úvodní straně našeho serveru.

DÁRKOVÝ POUKAZ PRO KONKRÉTNÍ POBYT

Druhou možností je dárkový poukaz na konkrétní pobyt. Tento způsob je mimořádně vhodný například pro lázeňské, relaxační a wellness pobyty, ale nejen pro ně. Dárkovým poukazem na relaxační pobyt pro seniory zaručeně potěšíte své rodiče, naopak třeba dárkovým poukazem na víkendový pobyt pro rodiny s dětmi uděláte radost Vašim dětem i vnoučatům. Dárkový poukaz na romantický víkend pro dva si nade vší pochybnost najde cestu k srdci Vaší milé nebo Vašeho milého. Objednání dárkového poukazu na našem serveru je navíc věc velmi jednoduchá. Stačí si vybrat konkrétní pobyt z lázeňských, wellness nebo jiných pobytů např. v sekci "výhodné balíčky"a u něj kliknout na obrázek zabaleného dárku. Následně vyplníte přehledný formulář, kde máte možnost sami zformulovat i text věnování.

Blíží-li se Vánoce, narozeniny Vašich blízkých, rodinné výročí nebo prostě chcete jen udělat radost svým blízkým, DÁRKOVÉ POUKAZY SERVERU HLEDEJ-UBYTOVANI.CZ  jsou tu pro Vás.

Dárkový poukaz nominální hodnoty

Dárkový poukaz

Kdo objednává (dárce)

Pro koho (obdarovaný)

Vzkaz pro HU

load